KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17024430
nr 1702 4430
Gösta Stawåsen
(1918-1974), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -45. Olja på pannå, 26x32 cm, yttermått inklusive ram: 31x38
Gösta Stawåsen, svensk målare född 1918, död 1974 .
Utrop:
500 kr
måndag 19 maj 2025
kl 18:00:45
Gösta Stawåsen
Läs mer om Gösta Stawåsen